راهنمای خرید لامپ ال ای دی

راهنمای خرید لامپ ال ای دی ؛ لامپ LED جایگزین لامپ رشته ای

سال های زیاد است که روشنایی منزل و محل کارمان با استفاده از لامپ های رشته ای معمولی انجام شده است. لامپ هایی که بسیار پرمصرف هستند، طول عمر کوتاهی دارند و بیشتر انرژی مصرفی خود را به جای نور به گرما تبدیل می کنند. در این روزها و با توجه به این که همه ابعاد زندگی ما با پیشرفت فناوری دچار تغییرات شده اند بهتر است ما نیز جایگزینی مناسب برای لامپ های رشته ای و قدیمی پیدا کنیم و اقدام به خرید لامپ ال ای دی بنماییم. با راهنمای خرید لامپ ال ای دی از مجله میتره همراه باشید.

ادامه مطلب

از سیاره میتره – قسمت دوازدهم (آخر)

همینطور که توی قسمت قبلی متوجه شدید. با نقشه‌ی روشا و کوشا و تبدیل شدن به عینک اعضای خانواده آقای مهری اونا تونستن با تغییر تو رفتار ستاره، سپهر، اعظم خانم و آقای مهری جلوی هدر رفتن و اسراف انرژی رو تو خونه‌شون بگیرن.

ادامه مطلب

از سیاره میتره – قسمت دهم

تو قسمت قبل تا به اینجا داستان جلو رفت که روشا و کوشا دنبال یک نقطه مشترک بین اعضای خانواده آقای مهری میگشتن تا با استفاده از اون بتونن مانع هدر رفت انرژی تو این خونه بشن.

ادامه مطلب

از سیاره میتره – قسمت نهم

بالاخره انتظار روشا و کوشا به سر رسید و دستورات دانشمندای میتره‌ای برای انجام مرحله جدید عملیات به دستشون رسید.  دانشمندا به این نتیجه رسیدن با انرژی که تو خونه‌ی آقای مهری به هدر میره میشه انرژی مورد نیاز یک میلیون سال سیاره‌شون رو تأمین کنن.

ادامه مطلب

از سیاره میتره – قسمت هشتم

روشا و کوشا از همه‌ی جاهای خونه آقای مهری از پذیرایی و آشپزخانه گرفته تا اتاق‌های خواب و حمام و سرویس بهداشتی را مورد بررسی قرار دادن و گزارش‌های‌شون رو به همراه کلی عکس برای دانشمندای میتره‌ای ارسال کردن. 

ادامه مطلب

از سیاره میتره – قسمت هفتم

گزارش‌های ارسالی روشا و کوشا  توسط دانشمندان میتره‌ای مورد بررسی قرار گرفت. بعد از چند ساعت‌ فعالیت دانشمندان نتیجه به فرمانروای میتره اعلام شد. مطمئن هستم شما هم دوست دارید از نتیجه کار با خبر بشید.

ادامه مطلب

از سیاره میتره – قسمت ششم

خب همونطور که تو قسمت قبل براتون گفتم روشا و کوشا برای انجام مرحله بعدی ماموریت‌شون باید گزارش مکتوب از وضعیت منزل آقای مهری به همراه کلی عکس تهیه می‌کردند و قرار شد که کارشون رو از اتاق ستاره و سپهر شروع کنن. 

ادامه مطلب

از سیاره میتره – قسمت پنجم

حتما برای شما این سوال پیش اومده که مأموریت روشا و کوشا چیه؟ یا اینکه بین نجات سیاره میتره و سفر به زمین چه ارتباطی وجود داره؟ و چرا منزل آقای مهری به عنوان مقصد فرود انتخاب شده؟ ، درسته ؟

ادامه مطلب

از سیاره میتره – قسمت چهارم

روشا و کوشا برای انجام ماموریت‌شان لازم بود وارد عمل شوند. طبق نقشه‌ی از پیش تعیین شده توسط دانشمندان میتره‌ای، باید خود را به اتاق ستاره و سپهر می‌رسانند ولی قبل از آن باید سفینه‌ی کوچک خود را از چشم خانواده‌ی آقای مهری مخفی می‌کردند، پس گجت‌های لازم برای انجام ماموریت را به همراه خود برداشته و بعد سفینه را نامرئی کردند.

با قسمت چهارم از سیاره میتره با وبلاگ میتره همراه باشید.

ادامه مطلب